OSB можна знайти в багатьох місцях будинку. Йдеться, наприклад, про стіни, підлогу, обшивку стелі. Плити OSB використовують для створення меблів. Деякі люди використовують іх для створення сходів. ОСБ плити у Львові можна придбати прямо зараз за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Ніщо не заважає пофарбувати OSB фарбою, але структура в цій ситуації міниться. Інший варіант - обклеїти його шпалерами, але вам знадобиться OSB, армоване скловолокном. Однак бувають проекти, коли дошка нічим не покрита і навіть є окрасою того чи іншого приміщення. Вона покрита лаком або маслом.

Властивості матеріалу

Що ми насправді маємо на увазі під терміном OSB? Йдеться про ДСП з деревних стружок великих розмірів, спресованих при високій температурі і високому тиску. Дерев'яні елементи мають довжину від 10 до 14 см, а їх товщина складає близько 0,6 мм.

Ці чіпси прикріплені один до одного за допомогою смоли, відомої як натуральний клей. Плита OSB має три шари. На зовнішніх шарах є відколи, що йдуть паралельно довгій кромці.

В шарі в центрі стружка перпендикулярна краю. Обговорювана конструкція є синонімом більшої міцності пластини і отримання жорсткості від основної осі. Дошка злегка пориста, краю прямі або фрезеровані.

Монтаж OSB

В цьому випадку фахівець не потрібен, це дуже просте завдання. Його розрізають за допомогою електричної пилки, а потім закріплюють шурупами по дереву або знімними цвяхами.

Ці шурупи повинні знаходитися на відстані більше 1 см від краю дошки. Щоб почати наносити їх на підлогу, необхідно попередньо закінчити стяжки. У цьому випадку також можна використовувати монтажний клей, призначений для дерева.

Він розміщений у вигляді перехідного візерунка під конструкцію дошки. Ідея полягає в тому, щоб з'єднати їх шип-паз, а коли краю не загнуті, вони стикуються. У другому варіанті дотримуйтесь невелику відстань в 3 мм, відоме як компенсаційний шов, не кладіть туди клей або будь-які інші матеріали.

Найбільш часто обрана обробна будівельна плита OSB, товщина якої становить 12 мм, а краю не загинаються, коштує близько 20 злотих за м2. Дошка того ж типу, але з фрезерованими краями і додатковим пазом, дорожче на 10 злотих за м2.

При обліку плити OSB, товщина якої становить 8 мм, слід враховувати вартість близько 15 злотих за м2, при товщині 22 мм слід підготувати 35 злотих за м2. Також є можливість придбати бланки. Під цим терміном розуміються плити OSB певного розміру, наприклад 60 х 60 см. Їх завдання - накрити меблі.

Вибрані плити OSB відрізняються не тільки ціною, але і властивостями і призначенням. Одне можна сказати напевно, їх можна використовувати практично в будь-якій кімнаті, а люди з багатою фантазією можуть створювати з їх допомогою оригінальні прикраси та інтер'єрні композиції. Цей матеріал настільки простий і міцний, що можливості його використання здаються безмежними.

Нам більше нічого не залишається, як запросити вас в наш інтернет-магазин, де ми пропонуємо перевірені плити OSB по дійсно привабливими цінами.

Похожие страницы:

  1. ​ПВХ софиты для крыши
  2. ​Як вибрати гачок
  3. ​Рубероид для кровли