Дачні туалети, дерев'яні туалети для дачі

    Вішак - це те, з чого починається театр.Якщо дану приказку адаптувати до дачі, то вона починається з туалету.Якщо будівельний майданчик сьогодні можна уявити без туалетного будиночка, так як їх замінюють біотуалети, то дачі без них уявити собі складно.Дерев'яні туалети для дачі є найважливішими будівлями, про які потрібно подбати з самого початку.

Сьогодні дачні туалети уособлюють практичність і сучасність.Спорудити таку споруду можна самостійно, але якщо ви хочете, щоб вона прослужила вам не менше самої дачі, то слід довірити цю роботу фахівцям.

 

Не дивіться на те, що спорудження туалету багато часу не займає, він також є повноцінним будівельним об'єктом, так що його будівництво має вестися, відповідаючи всім нормам і правилам.До початку будівництва слід добре подумати над конструкцією спорудження об'єкта, якщо потрібно, то можна намалювати його ескіз, розрахувати майбутні витрати на закупівлю матеріалів.

 

Дачний туалет (фото)

 
   

Звичайний туалет складається з наступних елементів: септик (яма), обшивка, каркас, сидіння з отвором, вікно, двері, підлогу, внутрішня обробка.

 

На першому етапі слід вирити вигрібну яму, потім виготовити брусовий каркас, обшити каркас оздоблювальним матеріалом, настелити підлогу, випиляти отвір для сидіння, підготувати підставу для установки на септик, встановити кабіну, монтувати дах, встановити двері і вікно, після чого настав час внутрішньої і зовнішньої обробки.

 

У скільки обходяться дерев'яні туалети для дачі?

 

Якщо підходити до даного процесу з професійної точки зору, то дачні туалети обходяться приблизно в 10-12 тис.рублів. Примітно те, що приблизно за цю ж суму фахівці спеціалізованої компанії самі встановлять його на вашій ділянці, причому від вас не буде потрібно робити додаткові витрати.

 

Але якщо ж ви все-таки вирішили зайнятися цим питанням самостійно, то не забудьте придбати всі інструменти, шурупи, цвяхи (дивлячись що ви вирішили використовувати у своїй роботі), але і, звичайно, радимо вам обзавестися терпінням.

Источник: block-container.ru

Возможно, вам понравится:

Російська Баня 6х6м. під ключ. Ціна
Російська Баня 6х6м. під ключ. Ціна
Баня 2 3х5 8 під ключ , кольори
Баня 2 3х5 8 "під ключ", кольори

Похожие страницы:

  1. Будівництво дачного будинку з Колоди
  2. Будівництво дачних будиночків
  3. Будівництво дачного туалету Своїми Руками
  4. Будівництво заміського будинку під Ключ