Зруби під ключ будь-якої складності

Срубы в Марий ЭлКомпанія «Древо» вже більше 5 років виробляє зруби бань, зруби будинків під ключ.Всі роботи по рубці виполняються професійними теслями, стаж роботи яких більше 8 років, зруби виготовляються тільки з якісного лісу.Ми працюємо з замовленнями будь-якої складності, як з типовими проектами, так і з індивідуальними проектами, завдяки великому досвіду все роботи виконуються якісно і точно в строк.Ви можете замовити зруб під ключ нашої компанії з будь-якого регіону Росії, ми виготовимо і доставимо зруб і все необхідне в будь-який регіон Росії, а таже виконаємо збірку зрубу на території замовника.

 

Ми пропонуємо комплекс послуг:

 
   
 • Планування, консультація, підготовка проекту;
 •  
 • Виготовлення зрубу;
 •  
 • Розбирання зрубу і його транспортування;
 •  
 • Будівництво фундаменту;
 •  
 • Збірку зрубу;
 •  
 

Срубы в Марий ЭлПланування, консультація, підготовка проекту

 

Якщо у вас є питання в споруді будинку або лазні, ми готові проконсультувати вас.Консультаційні послуги нашої компанії безкоштовні. Розробка проектів великої площі становить від 15 000 рублів.

 

Виготовлення зрубу

 

Наступним етапом є виготовлення зрубу безпосередньо на нашому майданчику в республіці Марій Ел.Широкий вибір матеріалів дозволяє створювати зруби з ідеальною компонуванням вінців між собою.На цьому етапі реалізується основа майбутньої споруди - дерев'яний зруб.Колоди проходять первинну підгонку і подальшу маркування для збереження порядку. Изготовление фундаментаМи збираємо зруби виключно вручну, старовинними методами рубки, що дозволяє зберігати всі корисні властивості деревини як матеріалу, і підвищувати її довговічність.Рубані місця так само покриваються первинними захисними шарами антисептика.

 

Виготовлення типового зрубу займає, в середньому від двох тижнів до одного місяця.З цінами на послуги з виготовлення зрубів ви можете ознайомитися у відповідному розділі ціни на зруби, а типові проекти в каталозі мають фіксовану вартість створення.

 

Збірка зрубів - основна послуга, що надається нашою компанією протягом багатьох років.

 

Розбирання зрубу і його транспортування

 

Після виготовлення зрубу і його розмітки відбувається його розбирання та транспортування на об'єкт.Зібраний на нашому майданчику зруб розбирається, маркується та ретельно укладається у вантажні лісовози для подальшої доставки і збірки на об'єкті.

 

Слід враховувати, що для великих об'єктів може знадобитися подвійна або більше доставка до будмайданчика, і цей момент слід уточнювати заздалегідь.

 

Ціна на послуги з доставки розраховується виходячи з віддаленості об'єкта від нашого майданчика, і становить від 25-35 рублів за кілометр.Розрахувати приблизну відстань від нашої площадки до бажаного місця установки можна за допомогою яндекс-карт.

Источник: drevo12.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

Похожие страницы:

 1. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
 2. Будівництво дерев'яних будинків Росія
 3. Будівництво дерев'яних будинків Садиба
 4. Будівництво дерев'яних будинків Картинки