Жоден дачну ділянку не мислимо без затишній альтанки, в якій можна пообідати на свіжому повітрі або провести вечірку з друзями.Саме від того, як буде виглядати це місце, залежатиме весь відпочинок.Нічого складного в пристрої альтанки своїми руками немає. Потрібно тільки вибрати макет, який задовольнить всі вимоги, запастися матеріалом і приступати до роботи.

 

Щоб місце для відпочинку вийшло максимально комфортним і затишним, потрібно дотримуватися наміченого плану.Всі роботи повинні проводитися в певному порядку. Ось приблизний план дій:

 

Безимени-1 - для вибору альтанки;

 

- Дизайн Вибір, Створення моделі;

 

- Аналіз і розміщення ГРУНТУ основою;

 

- Vintage Design;

 

- установка покрівлі;

 

- Інтер'єр;

 

- електрика.

 

Краще всього відразу визначитися з матеріалом для альтанки.Найбільш практичним і оригінальним вважається дерево. Воно не тільки довго служить, а й надає будові природний вигляд.

 

Беседки для дачи своими руками Вибір місця

 

Від цього моменту залежить все майбутнє будови.Розміщувати альтанку на осонні не можна, інакше в ній буде неможливо перебувати.Найкраще для цієї будови підходять затемнені місця. Альтанка, розташована під кронами дерев забезпечить приємне проведення часу в спеку.

 

Штучний або природний водойму біля альтанки забезпечить свіжість і прохолоду, а споглядання води принесе заспокоєння і відверне від втоми. Беседки для дачи своими руками Також біля будівлі не повинно бути джерел шуму.Місце для відпочинку повинно бути тихе, спокійне і прохолодне. Варто простежити за тим, щоб альтанка вписалася в дизайн ділянки.

 

Який макет вибрати?

 

Все альтанки можна розділити на два типи - постійні і тимчасові.У кожного виду є свої переваги. Тимчасова альтанка монтується на початку теплого сезону і забирається на зиму.Постійна - є невід'ємним елементом садиби і задіюється в ландшафтному дизайні.

 

Незалежно від типу kazhdaya альтанкою Dolj zashtishtatysya з atmosfernиh vozdeystviy і obrabatиvatysya spetsialynиmi materialami.Дерево просочують антисептичним складом і гідроізолюють, металеві частини повинні бути з антикорозійного матеріалу і захищатися емаллю і лаком.

 

Найкраще побудувати постійну альтанку.У цьому випадку не доведеться монтувати і демонтувати приміщення, а також з'явитися можливість обіграти місце для відпочинку за допомогою декору.

Источник: moy-domik.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво альтанки частина № 3
Будівництво альтанки частина № 3
Як побудувати альтанку своїми
Як побудувати альтанку своїми
Будівництво альтанки на
Будівництво альтанки на
Будівництво альтанки і
Будівництво альтанки і

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачних Басейнів Своїми Руками
  2. Будівництво каркасної дачі Своїми Руками
  3. Будівництво Паркан для дачі своїми Руками
  4. Будівництво Альтанки на Дачі Своїми Руками