Будуємо дачу своїми руками

дача своими рукамиОбставин, які можуть спонукати мешканців міста на будівництво дачних будинків, безліч.

 

Але найважливішим з них, впевнено можна назвати бажання міської людини проводити літню відпустку не в загазованому, задушливому місті, а на власному затишному ділянці на лоні природи.

 

Але щоб гроші на будівництво дачного будинку були витрачені з максимальною віддачею, слід грамотно підійти до всіх будівельних етапах і операціях.

 

З чого починається будівництво дачного будинку?

 

Пам'ятайте, що будівництво дачного будинку починається не з заготовки фундаментного основи і навіть не з покупки необхідних матеріалів, а з пошуку ділянки.Цілком природно бажання будь-якої людини шукати ділянку з максимально красивими пейзажами і невисокою вартістю.

 

строим дачу самиПроте варто адекватно оцінити і інші характеристики дачної ділянки: наскільки розвинена інфраструктура (чи є світло, тепло, газ і каналізація), чи близько розташована транспортна магістраль, щоб не виникало труднощів добиратися на ділянку, чи немає поблизу зайво забруднюючих виробництв або електростанцій.

 

Радимо, першою справою, побудувати паркан!

 

Це убезпечить від хуліганів і злодюжок.Не треба думати, що раз немає вдома, то вкрасти не чого. При будь-якому будівництві необхідний будівельний матеріал, не будіть ж ви його кожного разу відвозити з собою. дачный дворикУявіть, як буде прикро приїхати до себе на дачну ділянку і виявити, що частина, а то і весь будівельний матеріал пропав.Погодьтеся, ситуація не з приємних. Тому, перед тим, як починати будувати дачу своїми руками, настійно рекомендуємо обгородити свій заміський ділянку.

 

Який паркан побудувати? Всі можливі варіанти найцікавіших зборів представлені на сайті>.Так само, ми на сайті опублікована вестьмі позновательная стаття про те як побудувати паркан своїми руками.

 

А що далі? Вибір будівельного матеріалу.

 

Коли ділянка стала вашою власністю, треба подумати і про те, яке місце на ньому займатиме будинок.Правила говорять, що відстань між двома дерев'яними будинками в селищі не повинно бути менше 15 метрів, кам'яним і дерев'яним - менше десятка метрів, а між двома кам'яними - менше 6.

Источник: secretdachi.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво туалету на дачі
Будівництво туалету на дачі

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачного Озера
  2. Будівництво Дачі з Бруса Своїми Руками
  3. Будівництво Дачі Своїми Руками з Нуля
  4. Будівництво Дачі Своїми Руками Фото