Без будівництва дачного будиночка більшості жителів великих міст не обійтися.Саме його розглядають як простий і доступний засіб вирватися хоч на час з суєти міського життя, відчути єднання з природою, подихати свіжим повітрям, наповненим ароматом трав і квітів.З нього починається мрія про великий і комфортному заміському будинку. Садовий будиночок своїми руками стає першою сходинкою до її здійснення.
Придбавши цінний досвід будівництва, багато хто не зупиняються на досягнутому, і кілька років по тому стають власниками повноцінних котеджів, в значній мірі побудованих їх власними умілими руками.Споруджується дачні споруда в більшості випадків для життя в літній час.Роблять будиночки з будматеріалів, які коштують порівняно недорого, але здатні забезпечити досить якісний результат.Щит або брус - найбільш поширені матеріали для легкого заміського будови. Варіант щитового будиночка буде тут описаний в подробицях: зробити своїми руками його зовсім нескладно.Подібні садові будиночки економ класу спорудити цілком під силу навіть тому, хто будівельними роботами ніколи не займався.Основним матеріалом стане фанера (не тонше 10 мм), брус перерізом 50 * 50 і мінеральна вата - для утеплення.
Можливі два варіанти виготовлення конструкції заснування: з цегли або з бетону.Із цегли (червоного, повнотілої) викладаються стовпи. В якості крокв і лагів для підлоги використовується дошка перетином 100 * 50, скріплювати яку слід за допомогою куточків і пластин.Дошка для цих цілей годиться як обрізна, так і необрізна. Різниця між ними в тому, що необрізну треба буде додатково покрити зверху фанерою або її органічним замінником.Листи ДСП теж непогано підходять для фундаменту, але вони потребують спеціальної обробці оліфою - в іншому випадку намокнуть, загинє і раскрошатся.
Нерідко проекти садових будиночків припускають використання фундаменту з бетону.Для цього знадобиться попереднє будівництво каркасу, або опалубки.Зробити в виритої ямі 70 см глибиною піщано-гравійну подушку - завдання нескладне.Висота подушки - 20 см. Поки буде застигати цемент, його доведеться не один раз полити водою, щоб він придбав потрібну міцність і не тріскався.Без обв'язки з бруса (150 * 150 мм) при установці фундаменту обійтися неможливо.На цю обв'язку надалі ляже каркас з дошки. Всередину каркаса потрібно помістити шар мінеральної вати (10 см).Тільки після цього конструкцію зашивають фанерою у два шари (для скріплення фанерних листів годиться клей ПВА).
Источник: 101dizain.ru
Возможно, вам понравится:
Похожие страницы: