Февраль 27, 2021 – 22:14

Металочерепиця від компанії МІСТ-АЗІЯ є одним з найбільш популярних рішень в області покрівлі. Процес різання листів повністю автоматизований і дозволяє підігнати розміри під найскладнішу дах.

Крім того, металева черепиця оцинкована і покрита додатковими органічними покриттями, що підвищує їх якість, довговічність і покращує зовнішній вигляд. Їх встановлюють на дахах з ухилом більше 12 °. Хоча вони дуже схожі на трапецієподібні листи, вони більш привабливі і мають більш широкий спектр застосування, що позначається на їх ціні. Розрізаний за розміром сталева черепиця продається в листах фіксованої ширини - від 1100 мм до 1800 мм. Це означає, що тільки довжина підбирається індивідуально до поверхні даху. З цієї причини в разі багатоскатних дахів з великою кількістю скатів і вигинів, а також невеликою площею краще використовувати модульну черепицю. Для односхилих або двосхилих дахів з великою площею рекомендуємо обрізати сталеву черепицю за розміром.

Переваги металочерепиці

Найбільшою перевагою металочерепиці є її легкість. Це надзвичайно важливо з економічної точки зору, оскільки таке рішення не навантажує додатково конструкцію даху і всю будівлю. Це дозволяє знизити витрати на реалізацію проекту. Оцинкований листовий метал, який використовується при виробництві черепиці, до того ж дуже високої якості. Наша компанія поставляє сировину з кращих і найсучасніших сталеливарних заводів. Ми пропонуємо модульне листове покриття товщиною до 80 мкм і гарантію до 30 років. Технологічні розробки в покрівельної промисловості дозволили домогтися довгострокової стійкості матеріалу до УФ-випромінювання і вологи. Гарантує бездоганну технічне і візуальне стан на довгий час. Кожне замовлення металочерепиці за розміром виконується на підставі індивідуальних замовлень клієнтів, що тягне за собою більш тривалий час очікування, ніж в разі модульної металочерепиці, більшість розмірів якої є в наявності. Розрізаний за розміром сталева черепиця поставляється замовнику у вигляді довгих листів, що вимагає особливого догляду як при транспортуванні, так і при розвантаженні.

Великий вибір моделей з листового металу, вирізаних за розміром, доповнюється широкою гамою кольорів виробів, що дозволяє адаптувати дах як до фасаду, так і до навколишнього середовища. 

 

Модульна металева черепиця

МІСТ-АЗІЯ - це інноваційний продукт, який отримує все більше і більше послідовників. На це є кілька причин: продукт доступний відразу і його легко транспортувати, він гарантує швидку і гранично просту збірку, а після його розміщення немає видимих стиків. Для виробництва модульної сталевий черепиці МІСТ-АЗІЯ використовує кращі покриття з гарантією до 30 років. Використання цього типу покрівлі економічно і екологічно, так як тут не утворюються додаткові відходи. Ми легко можемо розрахувати необхідну кількість матеріалу в залежності від потреб замовника - на поверхню даху завжди додається 5% запасу. Металочерепиця, пропонована МІСТ-АЗІЯ, продається в листах, має певні розміри.

Модульна металочерепиця така ж легка, як і трапецієподібний лист, тому що виготовляється з тонкого листового металу. Обидва цих покрівельних матеріалу можна використовувати навіть на слабкій покрівельної стягуванні, оскільки вона не вбирає воду і не створює великий додаткового навантаження. Металочерепиця ідеально підходить для багатоскатних дахів з безліччю ухилів, вигинів і невеликих ділянок, наприклад навколо мансардних вікон або дахів над балконом. Розмір листа дозволяє вирізати необхідну кількість матеріалу і легко укладати його навіть на дуже нерівні поверхні. 

Похожие страницы:

  1. Доска объявлений БазарСНГ
  2. МЕБЛІ В ЗАМІСЬКИЙ БУДИНОК
  3. ​Що таке керамічний блок?