Чи так хороші будинки з оциліндрованих колод?

Огнезащита дома из оцилиндрованного бревна Інформація, опублікована на офіційних сайтах компаній з будівництва або продажу будинків, у покупця, як правило, не викликає довіру.Люди вважають за краще шукати коментарі та відгуки на всякого роду будівельних форумах від конкретних людей.Якщо проаналізувати більшу частину повідомлень, що стосуються будівництва будинку з оциліндрованих колод, недоліки можна виділити наступні: пожежонебезпека, збільшення термінів будівництва через усадки, малий термін служби.Pravy ви forumčane?

 

Так ли хороши дома из оцилиндрованного бревна? Отзывы форумчан. Дерев'яні будинки Розглянемо тепер očerednom щука популярність і Він vpolne виправдано, вже всі прямі проза, nadežnej і деревні матеріали ékologičnej Поки немає pridumano.А вже, якщо брати вартість будівництва будинку, то на одному з перших місць по дешевизні, стоять будинки з оциліндрованих дерева.Який матеріал вибрати для будівництва вирішує, звичайно ж, господар, але хочеться детальніше зупинитися саме на такій деревині.Аналізуючи коментарі на різних форумах, випливають деякі недоліки даного матеріалу.

 

Недоліки будинку з оциліндрованих колод:

 

1. Пожежонебезпека.

 

Усадка сруба из оцилиндрованного бревна 2. Збільшення термінів будівництва через усадки.

 

3. Менший термін служби, ніж у будівлі з цегли або необробленого дерева.

 

4. Будинок з колоди холодний.

 

Пожежонебезпека оциліндрованих колод

 

Про пожежонебезпека можна сказати, що не горить лише камінь, а один із способів вогнезахисту деревини зменшує ризик займання.

 
     
  1. Перший спосіб - нанести вогнезахисне покриття на поверхню деревини. Трещины в оцилиндрованном бревне Ефективність такого покриття визначається фізико-хімічними властивостями і адгезією (зчепленням) до цієї поверхні.При короткочасному місцевому впливі короткочасного джерела запалювання горіння дерев'яних конструкцій утруднюється, полегшується гасіння пожежі, а в ряді випадків загоряння взагалі не відбувається.
  2.  
  3. Другий спосіб - вогнезахист способом просочення спеціальними складами.У момент просочування деревини в неї вводяться спеціальні речовини - антипірени.Вони захищають дерев'яні конструкції під час пожежі від загоряння при локальному вогневого впливу.У даному випадку спостерігається тільки обвуглювання матеріалу, яке обмежується площею впливу полум'я.  

Источник: stroykanews.com

Возможно, вам понравится:

Будівництво каркасного будинку
Будівництво каркасного будинку

Похожие страницы:

  1. Будівництво дерев'яних будинків Гомель
  2. Будівництво дерев'яних будинків Черкаси
  3. Будівництво дерев'яних будинків Садиба