Пристрій стелі в дерев'яному будинку: особливості робіт

устройство потолка в деревянном доме Якісне пристрій стель у дерев'яному будинку не обмежується тільки його різноманітною обробкою або оформленням лицьової частини, згідно з вибором підходящого популярного варіанту.

 

Кваліфікований фахівець, а також добрий господар розуміє, що стеля - це завжди складна багатокомпонентна система, яка забезпечує міцність будинку, збереження тепла і нормальний повітрообмін в ньому.

 

Будівництво

 

Коротка сторона будинку більш зручна для перекриття стельового простору.Щоб при досить великій відстані стельова балка з бруса або колоди не провисла, ставлять опору - потужну балку-сволок.

 

Спочатку укладаємо таку сволок, а балки вже зверху на неї.У класичних старих будовах стельові балки протісують тільки з двох боків, зберігаючи при цьому несучі боки недоторканими, щоб не послабити їх.

 

Стелі для дерев'яних будинків при сучасному будівництві найчастіше роблять з бруса і рідше - з кругляка, тому балку перед укладанням треба ретельно оглянути на виявлення дефектів: вони допустимі тільки на бічних сторонах.

 

Там, де дерев'яні балки на стелі стосуються стіни, їх слід обернути руберойдом, запобігши цим потрапляння вологи.Ніяких інших обгортань робити не можна: деревина балки повинна дихати, особливо через торці.

 

Після укладання балок по ним роблять чорновий стелю або накат, використовуючи різні способи кріплення:

 
   
 • якщо укласти його поверх бруса, утворюється суцільний дощатий щит, легко витримує вагу утеплювача;
 •  
 • збоку до стельового брусу можна прибити брусок, на який прибиваємо дошки чорнового стелі.    

  Рада!

   

  пароизоляция потолка в деревянном доме Зручніше narastit Брюс брусками - Там povysit nesuŝuû її здібностей.

   

  Дошки такої стелі не обов'язково підганяти без щілин, благо сучасні утеплювальні матеріали дозволяють це.Утеплювач стабілізує температуру в будинку, запобігаючи її перепади.Екологічно чисті для утеплення тирсу розстеляють тільки на ретельно підігнані дошки.

  Пароізоляція

   

  Сучасний дерев'яний стелю в будинку вимагає стандартної пароізоляції - особливої ​​мембрани, плівки, руберойду, толі або навіть спеціальної фольги.Така пароізоляція пропускає вологу лише з одного боку, захищаючи будинок від руйнування.

Источник: potolokspec.ru

Возможно, вам понравится:

Прискорене будівництво будинку
Прискорене будівництво будинку
Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

Похожие страницы:

 1. Будівництво Дерев'яного Будинки в Тюмені
 2. Будівництво Дерев'яного Будинку Взимку
 3. Будівництво Дерев'яного Будинку Підлоги