Каркасний будинок своїми руками

Устройство пола каркасного дома — прокладка бруса по периметру Все кутові з'єднання виконують за допомогою з'єднання «шип-паз», підганяючи їх таким чином, щоб не залишалися зазори.

 

Використовувати металеве кріплення фахівці не рекомендують, так як деревина інтенсивно гниє, стикаючись з будь-яким металом, будь то саморіз, цвях, або будь-який інший металеве кріплення, відповідно, в цьому місці з'єднання ослаблене і будівля починає розхитуватися.Надійно і міцно кріпити всі з'єднання дерев'яними нагелями - це гарантує великий термін експлуатації каркасного будинку.

 

Незважаючи на те, що класти утеплювач в стінові проміжки зручніше, коли каркас НЕ раскреплена розкосами, обійтися без їх установки не можна, так як будинок втратить просторову жорсткість, і під впливом зовнішніх навантажень може перекоситися або навіть зруйнуватися.Тому, технологія будівництва каркасного будинку припускає пристрій трьох розкосів.Виготовляють їх з того ж матеріалу, з якого ставлять стійки каркаса.

 

Лаги для пола и паро- и гидроизоляция Зовнішню сторону каркаса обшивають дошками (краще не горизонтально, а під нахилом від 30 до 45 градусів).Використовують для обшивки вагонку або шпунтовані дошки шириною до 60 міліметрів.

Зверніть увагу! У перший рік деревина розсихається і набухає в залежності від погодних умов, тому прибивати зовнішні дошки міцно не рекомендується.

Пристрій підлоги

 

Для початку пристрою будинку прокладаємо по периметру майбутніх стін дерев'яний брус перерізом 150 х 50 міліметрів.Попередньо під нього необхідно укласти руберойд і нанести спеціальне просочення - антисептичний склад, що запобігає вбирання деревиною вологи. Укладка пола доской и начало возведения стен Закріпити це можна анкерними болтами з кроком два метри.Велике значення мають точно виставлені кути (перевіряти потрібно рівнем), граничний допустимий перекіс становить 10 міліметрів.

 

Всі несучі конструкції, стіни і підлогу потрібно виготовляти з одного і того ж матеріалу, інакше будинок може перекосити (різні коефіцієнти розширення).З необрезанной дошки, як із самого дешевого матеріалу, кладуть чорнову підлогу.Спочатку влаштовують лаги, а поверх них кладуть статеві дошки, між лагами прокладають утеплювач.

  Устройство стен  

Через пів Ukladka можете отримати доступ стіни До зведення.

 

Більш докладно про будівництво каркасного підлоги ви можете дізнатися з наступного відео:

 

Пристрій стін

 

Перед тим, як зводити стіни будинку, необхідно знайти рівну і суху поверхню для їх складання, інакше стіни будуть перекошеними.Каркас стін збираємо з вертикальних дощок одного розміру, відповідно з бажаною висотою приміщень будинку.

Зверніть увагу! Не обов'язково прив'язуватися до стандартній висоті в 2275 міліметрів, тому що чим вище стелі, тим більше повітря буде в приміщеннях, і комфортніше температурний режим.

Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

Фундамент своїми руками. Види
Фундамент своїми руками. Види
будівництво каркасного будинку
будівництво каркасного будинку
КАРКАСНИЙ ДІМ СВОЇМИ РУКАМИ
КАРКАСНИЙ ДІМ СВОЇМИ РУКАМИ

Похожие страницы:

  1. Будівництво Паркан для дачі своїми Руками
  2. Будівництво дачних будиночків Своїми Руками Відео
  3. Будівництво каркасної дачі Своїми Руками