Каркасний будинок своїми руками

Устройство пола каркасного дома — прокладка бруса по периметру Все кутові з'єднання виконують за допомогою з'єднання «шип-паз», підганяючи їх таким чином, щоб не залишалися зазори.

 

Використовувати металеве кріплення фахівці не рекомендують, так як деревина інтенсивно гниє, стикаючись з будь-яким металом, будь то саморіз, цвях, або будь-який інший металеве кріплення, відповідно, в цьому місці з'єднання ослаблене і будівля починає розхитуватися.Надійно і міцно кріпити всі з'єднання дерев'яними нагелями - це гарантує великий термін експлуатації каркасного будинку.

 

Незважаючи на те, що класти утеплювач в стінові проміжки зручніше, коли каркас НЕ раскреплена розкосами, обійтися без їх установки не можна, так як будинок втратить просторову жорсткість, і під впливом зовнішніх навантажень може перекоситися або навіть зруйнуватися.Тому, технологія будівництва каркасного будинку припускає пристрій трьох розкосів.Виготовляють їх з того ж матеріалу, з якого ставлять стійки каркаса.

 

Лаги для пола и паро- и гидроизоляция Зовнішню сторону каркаса обшивають дошками (краще не горизонтально, а під нахилом від 30 до 45 градусів).Використовують для обшивки вагонку або шпунтовані дошки шириною до 60 міліметрів.

Зверніть увагу! У перший рік деревина розсихається і набухає в залежності від погодних умов, тому прибивати зовнішні дошки міцно не рекомендується.

Пристрій підлоги

 

Для початку пристрою будинку прокладаємо по периметру майбутніх стін дерев'яний брус перерізом 150 х 50 міліметрів.Попередньо під нього необхідно укласти руберойд і нанести спеціальне просочення - антисептичний склад, що запобігає вбирання деревиною вологи. Укладка пола доской и начало возведения стен Закріпити це можна анкерними болтами з кроком два метри.Велике значення мають точно виставлені кути (перевіряти потрібно рівнем), граничний допустимий перекіс становить 10 міліметрів.

 

Всі несучі конструкції, стіни і підлогу потрібно виготовляти з одного і того ж матеріалу, інакше будинок може перекосити (різні коефіцієнти розширення).З необрезанной дошки, як із самого дешевого матеріалу, кладуть чорнову підлогу.Спочатку влаштовують лаги, а поверх них кладуть статеві дошки, між лагами прокладають утеплювач.

  Устройство стен  

Через пів Ukladka можете отримати доступ стіни До зведення.

 

Більш докладно про будівництво каркасного підлоги ви можете дізнатися з наступного відео:

 

Пристрій стін

 

Перед тим, як зводити стіни будинку, необхідно знайти рівну і суху поверхню для їх складання, інакше стіни будуть перекошеними.Каркас стін збираємо з вертикальних дощок одного розміру, відповідно з бажаною висотою приміщень будинку.

Зверніть увагу! Не обов'язково прив'язуватися до стандартній висоті в 2275 міліметрів, тому що чим вище стелі, тим більше повітря буде в приміщеннях, і комфортніше температурний режим.

Источник: www.stroitelstvosovety.ru

Возможно, вам понравится:

Фундамент своїми руками. Види
Фундамент своїми руками. Види
будівництво каркасного будинку
будівництво каркасного будинку
КАРКАСНИЙ ДІМ СВОЇМИ РУКАМИ
КАРКАСНИЙ ДІМ СВОЇМИ РУКАМИ

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачі Своїми Руками Фото
  2. Будівництво Дачних Басейнів Своїми Руками
  3. Будівництво Паркан для дачі своїми Руками
  4. Будівництво дачних будиночків Своїми Руками Відео
  5. Будівництво каркасної дачі Своїми Руками