Питання облаштування підлоги в дерев'яному будинку

Вопрос обустройства пола в деревянном доме Для будь-якого будинку підлога має велике значення. Це збереження тепла і естетичний вигляд всього приміщення.Існує багато видів підлог, але в даній статті розглядається питання про устрій підлоги в дерев'яному домі.

 

Пол може бути зроблений різними способами:

 
   
 • на балках, що спираються на стіни;
 •  
 • на опорних стовпах;
 •  
 

Закладення балок в стіни дерев'яного будинку можлива в процесі будови, так і після зведення.Звичайно, найпростішим є закладення балок в збираний зруб. Можна це виконати і після будівництва, але це вже більш трудомістке завдання.

 

Такий спосіб дає тепле простір під підлогою, зване підпіллям.Всі балки для установки підлоги повинні бути добре висушені. Від якості сушіння залежить їх міцність, рекомендується також обробка антисептиком.Відстань між балками 80 см.

 

Якщо фундамент стовпчастий, то балки слід розташувати над опорними стовпами.Кінці опорних балок - до 15 см, їх загортають у руберойд або обробляють смолою.Весь простір близько балки зашпаровується утеплювачем.

 

На опорних стовпах підлоги робляться в тому випадку, коли в стіни не закладені балки.Підлога в такому будинку не пов'язаний зі стінами і його називають плаваючим. Перед установкою стовпів весь грунт вибирають, а на його місце засипають утеплювач на глибину 40-50 см.Бажано добре полити водою для усадки.

 

Спочатку стовпи встановлюють по периметру будинку, висоту їх вивіряють за рівнем.Чим вище стовпи, тим ширше вони повинні бути, все залежить від прольоту між балками і від товщини самих балок.Бажано використовувати балки цільні з колод або брусів. Зверху стовпів ложат 2-3 шари гідроізоляції.

 

Пол на таких стовпах слід робити в будинках з постійним проживанням.Взимку за відсутності опалення, грунт під підлогою може промерзнути, що призведе до зміщення стовпів і, відповідно, підлоги.

 

Балки зазвичай бувають з колод, так з бруса. Сам кругляк витримує більше навантаження, ніж приготований з нього брус.Існують пропорції товщини бруса: 7 одиниць висоти відповідає 5 одиниць ширини.При 15 см ширини брус повинен бути 21 см у висоту.

Источник: novobud.net

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку

Похожие страницы:

 1. Будівництво Дерев'яного Будинки в Тюмені
 2. Будівництво Дерев'яного Будинку Кошторис
 3. Будівництво Дерев'яного будинку з підвалом
 4. Будівництво Дерев'яного Будинку Взимку
 5. Будівництво Дерев'яного Будинку Відео