клееный брусПопулярні проекти будинків з клеєного бруса

 

Всього проектів будинків з клеєного бруса 14 шт.

 

Вся правда про матеріал

 

Вважається, що найкращі дерев'яні будинки будують з клеєного бруса.Правда, даний матеріал більше підходить для житла бізнес-класу, т.к. вартість будівництва виходить майже в 2 рази вище, ніж у сухого профільованого бруса або оциліндрованного колоди.

 

Чим примітний клеєний брус?

 
   
 • Він екологічно чистий, має низьку теплопровідність і забезпечує комфортні температурні умови.Влітку всередині Вашого житлового будинку буде приємна прохолода, а взимку буде тепло.Повітря в такому дерев'яному будинку не застоюється, дихається дивно легко.У приміщенні буде природна вологість, в яку так приємно потрапити після бетонної коробки під назвою "квартира".
 •  
 • Зруби з клеєного бруса відрізняються міцністю і майже не схильні до деформацій.Вологість матеріалу ~ 10%, в той час як у сухого оциліндрованих колод вона знаходиться в районі 20%.Тому схильність до утворення тріщин у таких будов мінімальна, усадка складає всього 1-2%.Можна зводити зруб в один етап - вікна та двері монтуються відразу після будівлі стін.
 •  
 • За рахунок рівних граней, підкреслених природною фактурою дерева, можна не робити внутрішню обробку приміщень.Низький ступінь тріщиноутворення позбавить господарів від реставраційних робіт.
 •  
 

Побудуйте свій будинок з клеєного бруса разом з нами!

 

Ви теж хочете собі будинок з клеєного бруса в Підмосков'ї? Тоді сміливо звертайтеся в нашу компанію! Ми будуємо будинки з клеєного бруса в Москві і Московській області вже більше 10 років.Подивіться відгуки про нашу роботу.

Источник: www.sns-dom.ru

Возможно, вам понравится:

Будівництво дерев яного будинку
Будівництво дерев'яного будинку
Будинки з клеєного бруса
Будинки з клеєного бруса
Будівництво будинку з клеєного
Будівництво будинку з клеєного

Похожие страницы:

 1. Будівництво дачних будинків з клеєного бруса
 2. Будівництво заміських будинків з теплоблок
 3. Будівництво заміських будинків Економ Класу
 4. Будівництво заміських будинків в Ленобласті
 5. Будівництво заміського будинку з клеєного бруса