Маленький дачний будиночок: 10 милих ідей

Май 12, 2014 – 13:25

красивый маленький дачный домик Ідеї для дачників. Маленький дачний будиночок. У вихідні дні багато городян прагнуть виїхати за місто на природу і більшість з них їдуть на дачу.А яка дача без дачного будиночка, де можна переночувати всією сім'єю, залишити найнеобхідніші речі і сховатися від негоди.

Але будівництво будь-якого будинку, навіть невеликого, це значні матеріальні і трудові витрати.І не завжди бажання мати гарний будиночок на дачі поєднується з іншими важливими поточними потребами сім'ї середнього достатку.

Як бути, якщо у ваших планах зараз не варто облаштування дачі на першому плані, а необхідність в мінімальному комфорті на дачі є? Пропонуємо вам побудувати маленький дачний будиночок.

 

Фактично, трудовитрати на нього як на невеликий сарай.І побудувати його зможе господар, який не тримав у руках нічого важчого авторучки. маленький домик для дачи Якщо ви потім плануєте приділяти дачі більше часу, то перший маленький будиночок ви завжди зможете використовувати як гостьовий будиночок або як додаткову літню кухню.

 

Для будівництва навіть маленького, навіть тимчасового дачного будиночка треба враховувати базові правила.Ваш будиночок повинен бути піднятий від землі. Це охоронить його від зайвої вологи і загнивання статі.Так ваш будинок вам прослужить довго.

 

маленький дачный домик из подручных материалов Найпростіше підняти будиночок на цегляних стовпчиках, на які потім кладуть бруси статі.Не забудьте покласти між дерев'яним брусом і цеглою прошарок руберойду.Т.к. дерево і цегла по різному реагують на перепад температур, то між ними повинна бути прошарок інертного матеріалу.Так конденсат з цегли не потрапить на несучі дерев'яні лаги підлоги.

 

Якщо на дачі гостро стоїть проблема з збереженням речей у спорожнілому дачному будиночку, то деякі дачники використовують під будиночок контейнер.Такий будиночок при виїзді в місто добре закривається і недоступний для несанкціонованого проникнення. необычный маленький дачный домик Але те, що ви робите садовий будиночок з контейнера не заважає йому бути милим і затишним притулком на природі для господарів дачної ділянки.

 

Дуже красиві маленькі дачні будиночок у стилі курінь. Дизайн такого будиночок надає незаперечну чарівність всьому дачній ділянці.Зазвичай простір під схилами даху такого будиночка використовується для зберігання речей.Так вся площа будиночка йде у справу з максимальною ефективністю.

Источник: idealsad.com

Возможно, вам понравится:

Відео про будівництво будинку
Відео про будівництво будинку
Дачний відповідь 2009-10-18 Будиночок з
Дачний відповідь 2009-10-18 Будиночок з
Будуємо будинок своїми руками і
Будуємо будинок своїми руками і
Будуємо будинок
Будуємо будинок
Будуємо будинок з бруса
Будуємо будинок з бруса
Побудувати будинок недорого
Побудувати будинок недорого

Похожие страницы:

  1. Будівництво Дачній Печі
  2. Будівництво Дачного Озера
  3. Будівництво дачних будиночків
  4. Будівництво дерев
  5. Будівництво Будинків Дерев