Якщо ви користуєтесь послугами Мастеркард, SwatchPAY - це те що Вам потрібно, придбати swatch годинник можно прямо зараз за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день!

Вам також знадобиться мобільний пристрій з Android 5.0 або iOS 10 або пізнішої версії та годинник, сумісний з SwatchPAY!

Де можна розплатитись за допомогою SwatchPAY! Відвідайте SwatchPAY.

Термінали безконтактних платежів постійно доступні у деяких торгових точках. Фактично, ви можете використовувати свій годинник для оплати бензину на АЗС, покупок у гіпермаркеті або вечері в улюбленому ресторані за допомогою SwatchPAY!

Порівняйте SwatchPAY! з Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay та Fitbit Pay.

Аналізуючи сервіс Swatch через призму інших провайдерів мобільних платежів, варто відзначити, що це не сервіс з підтримкою годинника, а сервіс з підтримкою смартфонів або смарт-годинника.

Swatch PAY! Watch - це, по суті, високоякісний годинник (водонепроникний), що не володіє всіма функціями, які пропонують телефони та смарт-годинник. Ви самі можете вирішити, чи це недолік або перевага. Однак годинник SwatchPAY! Watch мають значні переваги перед іншими мобільними платіжними пристроями. Він може здійснювати операції навіть за розрядженої батареї.

Ще однією унікальною особливістю годинника Swatch є їх дизайн. Він сучасний, але із сильним кивком у бік класики. Ціни теж не захмарні

Похожие страницы:

  1. Что такое фланцы?
  2. Как выбрать дымоход?
  3. Будівництво дерев